KONST / Litografier / Färglitografi 17377147
nr 1737 7147
Färglitografi
Josep Baqués (f. 1931), Spanien. Signerad, numrerad 123/250. Färglitografi. Bladets mått: 36x53, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:39:03
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr